DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

ACON1 Kondicionierių pildymas

Patikrinti kondicionierių savo automobilyje rekomenduojama kasmet artėjant vasaros sezonui.
Pirmiausia tai galite padaryti patys įjungus kondicionierių bei nustačius žemiausią temperatūrą automobilyje turėtumėte pajusti pučianti šaltą, sausą orą iš ortakių. Toks patikrinimas efektyvus kai lauke oro temperatūra 20°C – 30°C. Tačiau įsitikinti jog jūsų automobilio kondicionieriaus sistemą tvarkinga rekomenduojama atlikti patikrą ACON1 pildymo vietose.
Kondicionieriaus pildymą reikia atlikti, kai sumažėja freono kiekis kondicionieriaus sistemoje daugiau nei 30%.
Lengviausias būdas nustatyti jog sistemoje trūksta freono, tai esant karštam orui lauke
(25°C – 30°C) automobilyje įjungti kondicionieriaus sistemą ir nustatyti žemiausią temperatūrą, iš ortakių turi pūsti šaltas oras. Taip pat įjungus kondicionieriaus sistemą galite išgirsti šnypštimą iš ortakių, tai taip pat ženklas, kad sistemoje trūksta freono.
Taip, rekomenduojame. Kai kondicionierius nedirba ilgesnį laiką, išsausėja guminiai riebokšliai, dėl to padidėja natūralūs freono nuostoliai. Be to dirbant kondicionieriui išdžiūna kondenseris, kas sumažina jo koroziją.

Registracija nebūtina, atvykę į vieną iš ACON1 kondicionierių pildymo centrų kreipkitės į aptarnaujantį ekspertą.

Kondicionerių pildymo ir patikros laikas priklauso nuo keletos faktorių, tačiau vidutiniškai kondicionieriaus sistemą patikrinime bei užpildome per 20-30 minučių.

Paslaugų kainas galite pamatyti paslaugų ir kainų puslapyje, o tikslią freono kainą pagal automobilį galite sužinoti mūsų kainos skaičiuoklėje.