fbpx

ACON1 – Kondicionierių pildymas

AUTO – KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ EKSPERTAI

MOBILUS KONDICIONIERIŲ APTARNAVIMAS

Vykdome kondicionierių aptarnavimo paslaugas mobiliai atvykstant į Jums patogią vietą.

Mūsų įmonė teikia patogias kondicionierių aptarnavimo paslaugas mobiliai, atvykstant į Jums patogią vietą. Nesvarbu, ar esate Vilniaus, Kauno ar Panevėžio apylinkėse, mes pasiruošę atvykti ir suteikti Jums aukščiausios kokybės kondicionierių pildymo paslaugas tiesiai pas Jus.

Aptarnaujame visas trasnporto priemones:

  • Lengvieji Automobiliai: Nepriklausomai nuo to, ar tai yra kompaktiškas miesto automobilis, ar didesnis šeimos automobilis, mes atvyksime ir suteiksime kondicionierių aptarnavimo paslaugas Jums patogioje vietoje.

  • Sunkvežimiai: Jei turite sunkvežimį, nesijaudinkite – mes turime reikiamą įrangą ir žinias, kad aptarnautume ir didesnes transporto priemones.

  • Kitos Transporto Priemonės: Mūsų paslaugos apima ir kitas transporto priemones, įskaitant traktorius, eskavatorius, kombainus ir autobusus.

Mobilaus kondicionierių kildymo ir aptarnavimo kaina

Mobilus kondicionierių pildymas pasižymi patogumu ir konkurencingomis kainomis. Minimali kondicionierių pildymo ir patikros kaina prasideda nuo 50 EUR.

Susisiekite su Mumis

Jeigu norite pasinaudoti mūsų mobiliomis kondicionierių pildymo paslaugomis, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu +37060446721. Mūsų komanda pasiruošusi suteikti Jums aukščiausios kokybės aptarnavimą tiesiai iš Jūsų pasirinktos vietos!