fbpx

ACON1 – Kondicionierių pildymas

AUTO – KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ EKSPERTAI

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

Kaina nuo 10 Eur

Automobilių kompiuterinę diagnostiką patikėkite savo srities profesionalams - ACON1!

Dažnai automobiliuose atsiranda gedimai, kurie vien plika akimi nepastebimi. Dažniausiai tai elektronikos dalių, daviklių gedimai. Kompiuterinė diagnostika greitai ir lengvai parodo visus automobilio gedimus. ACON1 ekspertai atlikę kompiuterinę diagnostiką bei radę gedimą gali užtikrintai suremontuoti Jūsų automobilį.

Automobilio kompiuterinė diagnostika yra skaitmeninė įvairių jūsų automobilio kompiuterinių sistemų ir komponentų analizė. Šiuolaikinės transporto priemonės yra daug labiau suskaitmenintos, nei žmonės gali žinoti. Specializuota programinė įranga veikia kiekvieną kartą, kai įjungiamas jūsų automobilio variklis, kad būtų galima stebėti įvairias funkcijas ir kurti duomenų ataskaitas, kurios vėliau gali būti renkamos ir analizuojamos atliekant automobilio diagnostinį testą.

Automobilių kompiuterinė diagnostika nuskaito jūsų automobilio komponentus ir sistemas, kad patikrintų, ar nėra problemų su komponentais, tokiais kaip variklis, transmisija, alyvos bakas, droselis ir daugelis kitų.

Kadangi norint teisingai nuskaityti automobilio diagnostikos testus, reikia specifinių prietaisų ir patirties, dabar diagnostika atliekama pas savo darbą išmanančius elektromechanikus.

Susisiekite dėl paslaugos – kompiuterinė diagnostika.

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA | ACON 1

Ką tikrina automobilių diagnostika?

Šiomis dienomis automobilių diagnostikos testai analizuoja įvairius jūsų transporto priemonės aspektus. Tiksliau, jie tikrina:

  • Problemos dėl jūsų automobilio variklio ar atskirų komponentų
  • Jūsų automobilio transmisijos ir reagavimo problemos
  • Problemos su stabdžių reagavimu
  • Galimas jūsų automobilio išmetimo sistemos užterštumas arba gedimai
  • Pagrindinių komponentų, tokių kaip degalų purkštukas, uždegimo ritės ir droselis, susidėvėjimo arba lūžimo požymiai

Nors šie rezultatai gali padėti vairuotojams įvertinti savo transporto priemonės būklę, atminkite, kad automobilio diagnostikos testai nėra visiškai tikslūs. Daugeliu atvejų jie negali tiksliai pasakyti technikui ar testuotojui, kokia yra problema. Vietoj to, jie naudojami siekiant susiaurinti problemos ar galimos klaidos vietą, kad mechanikai galėtų greičiau nustatyti ir išspręsti vairuotojų problemą.