KONDICIONIERIAUS DEZINFEKCIJA

Kaina 20 Eur

Automobilių kondicionieriaus dezinfekcija ir sistemos valymas.

Procedūros metu sunaikinami 100 proc. mikrobai, bakterijos, pelėsiai, grybeliai. Patikimai panaikina nemalonius kvapus. Ilgam užkerta kelią atsirasti kvėpavimo takų ligoms ir alergijai, kurias gali sukelti bakterijos ir kiti mikroorganizmai. Ši paslauga atliekama ACON pildymo vietose Vilniuje bei mūsų ekspertai gali atvažiuoti į Jums patogią vietą.

Ar jūs kai įjungiate oro kondicionierių savo automobilyje, ar dažnai automobilyje jaučiamas pelėsio, drėgmės kvapas?

Jei taip, tuomet tikrai laikas atlikti kondicionieriaus bei salono dezinfekciją.

​Taip pat yra keletas priežasčių, kodėl jūsų automobilio oro kondicionierius skleidžia tam tikrą kvapą:

Pelėsiai ir bakterijos

Tikriausiai viena iš priežasčių, kodėl įjungus oro kondicionierių jaučiamas aiškus kvapas, yra pelėsio augimas oro angoje. Pelėsio kvapą jūsų automobilyje gali sukelti bakterijos. Senstant automobiliui gali pradėti augti bakterijos, pelėsiai, grybeliai ir mikroorganizmai. Šių bakterijų augimas dažnai yra už garintuvo prietaisų skydelio. Tai sukelia nemalonų kvapą, sklindantį iš oro kondicionieriaus. Be to, jei oro kondicionierius nėra naudojamas dažnai, tai taip pat gali sukelti bakterijų dauginimąsi.

Mūsų naudojama „Atom“ dezinfekcijos mašina sustabdys sklindantį blogą kvapą bei užkirs kelią daugintis pelėsiui.

ATOM MACHINE yra elektroninis ultragarsinis prietaisas, kuris akimirksniu sukuria gryninančio skysčio, kuris plinta į aplinką ir oro aušinimo sistemos recirkuliacijos sistemą, kuri turi būti dezinfekuota, išvalant orą ir visus esančius paviršius. Pagrindinis ultragarso purškimo sistemos bruožas yra gauti atomizuotas skysčio daleles kambario temperatūroje, vengiant kondensacijos, kuris atsiranda skirtingai, kai skystis yra purškiamas kaitinant. Dezinfekcijos ciklas su ATOM ULTRA trunka apie 30 minučių 20 ° C temperatūroje.

„Atom“ skystis yra kvapnus valymo skystis, specialiai sukurtas ultragarsiniam purkštuvui, kad valymo komponentai turėtų puikų kontaktinį laiką, kad būtų užtikrinta gera higiena. Skystas „Atom“ apdorojimas atliekamas trimis skirtingais kvapais: 

• Grynas: jūros natos, suteikiančios apdorotoje aplinkoje malonų švaros pojūtį.

 • Citrina: įdomus citrusinių vaisių kvapas išsiskleidžia automobilyje ir palieka higienos jausmą.

 • Mėta : Klasikinis ir nemirtingas kvapas. Palieka maloniai gaivų jausmą automobolyje. 

• „Smoki“: specialiai sukurtas gydymas, kurio tikslas – pašalinti cigarečių ir tabako kvapą iš automobilių kabinų ir apdorotų vietų.

 • „Woofi“: skystis, kuris purškiamas dėl naminių gyvūnėlių kvapų.

Susisiekti dėl paslaugos – kondicionieriaus dezinfekcija.

kondicionieriaus dezinfekcija | ACON1