fbpx

ACON1 – Kondicionierių pildymas

AUTO – KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ EKSPERTAI

ACON1 – kokybiškas automobilių kondicionierių remontas Vilniuje

Karštą vasaros dieną įsėdate į automobilį, paspaudžiate mygtuką ir kondicionierius pradeda veikti. O kartais jis ima ir nebevėsina. Kodėl kondicionierius šaldo neefektyviai? Ar tikrai tik dėl to, kad sistemoje trūksta freono? Ar būtinas kondicionierių remontas?

Automobilio kondicionierius suteikia mums galimybę vėsinti karštą vasaros orą, todėl svarbu laiku jį priežiūrėti ir, atsiradus gedimams, kreiptis į patyrusius specialistus. ACON1 yra aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, teikianti kokybišką ir efektyvų kondicionierių remontą Vilniuje.

Mūsų autoservisas siūlo platų automobilių kondicionierių remonto paslaugų asortimentą:

 • Kondicionavimo sistemos patikra, gedimų nustatymas
 • Sistemos sandarumo tikrinimas naudojant azoto dujas ir specialius UV dažus
 • Nutekėjimo šaltinio nustatymas ir remontas
 • Kondicionieriaus žarnelių keitimas
 • Kondicionieriaus vamzdelių remontas, suvirinimas, keitimas
 • Kondicionieriaus radiatoriaus remontas, suvirinimas
 • Kompresoriaus remontas

Kada reikalingas kondicionieriaus remontas?

Kondicionieriaus gedimai gali kilti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip nepakankamas arba perteklinis freono kiekis, sistemos nesandarumas, užsikimšusios sistemos dalys, korozija, dėl temperatūrų kaitos atsirandantis įsiurbimo žarnelių, kitų guminių dalių nusidėvėjimas ir kt.

Automobilio kondicionavimo sistema yra sudėtinga, lygiai taip pat sudėtinga nustatyti ir jos gedimus. Kondicionierių remontas reikalauja specialių žinių, patirties, specialios diagnostikos ir remonto įrangos, todėl svarbu atsiradus gedimams, patikėti remontą specialistams. ACON1 autoservisas Vilniuje siūlo kokybišką ir profesionalų kondicionierių remontą, kad jūsų automobilio kondicionavimo sistema veiktų efektyviai ir jums suteiktų patogumą karštomis vasaros dienomis.

Kelios priežastys, kodėl automobilio kondicionierius nešaldo:

 • Nepakankamas freono kiekis ir reikalingas kondicionieriaus pildymas. Jei jūsų kondicionavimo sistema neveikia tinkamai, tai gali būti dėl to, kad sistemoje trūksta freono. Tokiu atveju reikalingas freono pildymas, kuris paprastai yra greitas ir pigus sprendimas, tačiau prieš atlikdami pildymą, reikia patikrinti sistemos būklę.
 • Freono perteklius, kuris taip pat gali sukelti tam tikrus sistemos gedimus. Per didelis freono kiekis gali priversti kompresorių dirbti pernelyg intensyviai, o tai gali sukelti jo gedimą.
 • Sistemos nesandarumas (pavyzdžiui, dujų nuotėkis iš kompresoriaus). Dujų nuotėkis gali būti sudėtingas gedimas, kuris gali reikalauti daug laiko ir pastangų jo nustatymui ir panaikinimui.
 • Nuo nešvarumų užsikimšusios sistemos dalys. Sistemos užsikimšimas nešvarumais, dulkių ir purvo dėka, gali sutrikdyti normalią sistemos veikimą.
 • Korozija, užterštas garintuvas, sistemos vamzdeliai. Kondicionavimo sistemoje yra daug metalinių ir kitų medžiagų, kurios gali pradėti koroduoti

Be to, kad kondicionierius tiesiog neveikia, apie kondicionieriaus gedimus išduoda ir kiti požymiai, toki kaip alyvos dėmės ant kompresoriaus, sistemos nesandarumas, nemalonus kvapas salone įjungus kondicionierių, vandens lašų susidarymas salone ar variklio kaitimas.

Dėl to, kai pastebite šiuos požymius, būtina kuo greičiau kreiptis į specialistus

Kondicionerių remontas ACON1 Kondicionierių pildymas ir patikra