KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ NUOTĖKIO SUSTABDYMAS

Kaina 25 Eur

Pasitikėkite profesionalais - ACON1!

Šaldymo sistemų ir kondicionierių sistemų nuotėkio sustabdymas „Extreme Ultra“ yra geriausias nutekėjimo sandariklis, kuris pašalina oro kondicionavimo ir šaldymo sistemų nuotėkius. „Extreme Ultra“ turi būti suleista į oro kondicionavimo ar šaldymo sistemą per žemo slėgio pildymo jungtį. Sušvirkštas jis pradės cirkuliuoti sistemos viduje kartu su šaltnešio dujomis, aptikęs nutekėjimą sureaguos ir jį užblokuos.

Kaip pataisyti nesandarią oro kondicionieriaus sistemą

Nesandarios oro kondicionierių sistemos yra gana dažnos ir joms reikalingas skubus KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ NUOTĖKIO SUSTABDYMAS. Tačiau problemos ignoravimas gali sukelti rimtų problemų, kurioms prireiks profesionalaus techniko paslaugų.

Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl iš oro kondicionieriaus gali tekėti vanduo: įtrūkęs nutekėjimo indas, užsikimšęs kondensato nutekėjimas arba užsikimšęs oro filtras.

Kai jūsų oro filtras yra nešvarus, oras negali taip lengvai prasiskverbti pro jį, todėl garintuvo ritės užšąla. Kadangi šaltnešis teka per jūsų garintuvo gyvatukus ir reikalingas tinkamas oro srautas, kad sugertų šilumą, jei oro srautas yra ribojamas, susidarys ledas ir lašės vanduo. Užšalusios garintuvo gyvatukai taip pat gali atsirasti dėl nešvarių gyvatukų, užsikimšusių ventiliacijos angų / registrų, sugedusio ventiliatoriaus variklio arba šaltnešio trūkumo.

Susisiekti dėl paslaugos – KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ NUOTĖKIO SUSTABDYMAS

KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ NUOTĖKIO SUSTABDYMAS

Oro kondicionierius vėliau buvo papildytas lengvaisiais automobiliais ir sunkvežimiais. Transporto priemonėse ji nebuvo plačiai įrengta iki maždaug 70 metų po to, kai buvo pristatytos vidaus degimo transporto priemonės. Paklauskite vairuotojų ir keleivių apie oro kondicionierių ir jie greičiausiai manys, kad tai būtina. Šiandien sunku nusipirkti naują automobilį ar sunkvežimį be jo.

Kaip ir dauguma automobilių sistemų, oro kondicionavimo sistema yra sudėtinga variklių, diržų, žarnų ir skysčio serija, sukurianti slėgį ir šilumą, kad atliktų savo funkciją automobilyje. Skirtingai nuo kitų sistemų, jo funkcija yra pašalinti šilumą ir drėgmę iš keleivių salono ir įpūsti į jį vėsesnį orą.