fbpx

ACON1 – Kondicionierių pildymas

AUTO – KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ EKSPERTAI

OZONAVIMAS

Nemokama paslauga* Pašalinami nemalonus kvapai iš automobilio salono

Kodėl Pasirinkti Ozonavimą?

  • Efektyvi Dezinfekcija: Ozonavimas greitai ir kokybiškai išvalo orą ir visus paviršius automobilio salone, sunaikindamas pelėsį, grybelį ir kitus mikroorganizmus.

  • Nemalonūs Kvapai: Ozonavimas ne tik maskuoja nemalonius kvapus, bet ir pašalina jų atsiradimo priežastis, suteikiant jums šviežią ir gaivų orą.

  • Saugumas ir Ekologiškumas: Ozonas pagaminamas iš deguonies, o jo skilimo produktai yra naudingi žmogui. Be to, ši technologija nėra alergiška ir neturi neigiamos įtakos aplinkai ar maisto produktams.

Proceso Privalumai

  • Greitumas ir Efektyvumas: Ozonavimo procedūra trunka tik 15-20 minučių, o rezultatai yra labai efektyvūs.

  • Universalumas: Ozonas lengvai pasiekia sunkiai prieinamas vietas automobilio salone, kur kaupiasi purvas, pelėsis ir grybelis, suteikiantis jums absoliučią švarą.

  • Sveikatos Sąlygos: Ozonavimas pašalina pavojingus mikroorganizmus, alergenus, dulkes ir kitus elementus, kurie gali sukelti alergines reakcijas ar kenkti jūsų sveikatai.

Pasitikėkite Mūsų Ekspertais

Jei norite patogios ir sveikos kelionės, nedvejodami pasitikėkite mūsų automobilio ozonavimo paslauga. Mes garantuojame aukštą kokybę ir ilgalaikius rezultatus, suteikiant jums šviežią orą ir švarų automobilio saloną. Susisiekite su mumis jau šiandien, kad galėtume padėti jums pasiekti geriausius rezultatus!

*Nemokamos paslaugos suteikiamos klientams pasinaudojos kondicionierių aptarnavimo paslaugomis.