SANDARUMO PATIKRA AZOTU

Kaina 15 Eur

Ar jūsų oro kondicionierius visiškai nustojo veikti? Ar nerimaujate, kad jis nesandarus? 

Jei jūsų automobilio oro kondicionierius visiškai nustojo veikti, sistemoje gali būti nuotėkis. Kiaura kondicionieriaus sistema yra dažniausia kondicionieriaus gedimo priežastis, todėl visada pirmiausia reikia įsitikinti ar kondicionieriaus sistema sandari. Profesionaliausias būdas tai patikrinti yra sukelti aukštą slėgį azotu kondicionieriaus sistemoje. 

Aptarnavimo metu ACON1 ekspertai apžiūrėdami kondicionieriaus sistemą ir pastebėję galimą nutekėjimą visada rekomenduos atlikti azoto patikrą ir įsitikinti ar kondicionieriaus sistemą yra sandari. Šį patikra yra būtina, nes R134a šaltnešis yra žalingas aplinkai ir kiauras kondicionieriaus sistemas privaloma tvarkyti. 

Atliekant nuotėkio bandymą, iš sistemos pirmiausia pašalinsime esamą šaltnešį (nebent jis jau tuščias), o tada užpildysime kondicionieriaus sistemą azotu. Tada mes atidžiai stebėsime sistemoje esantį spaudimą, kad sužinotume ar slėgis išlieka pastovus, ar sumažėja. Jei yra nuotėkis, galime jį aptikti per „šnypščiantį“ triukšmą ir diagnozuoti kiaurą dalį. Azoto patikra gali trukti įvairiai, tačiau įsitikinti ar sistema neleidžia užtrunka 30 minučių. Visiškai sandari sistema yra neatsiejama nuo tinkamai veikiančio oro kondicionieriaus. Labai svarbu, kad kondicionieriaus sistema būtų tinkamai prižiūrima reguliariai atliekant kondicionierių priežiūros paslaugas.