KONDICIONIERIŲ PILDYMAS R134a | ACON1

Kaina nuo 5 EUR

Daugumoje šiandien važinėjančių automobilių R134a šaltnešis priverčia oro kondicionavimo sistemą karštomis dienomis pūsti šaltai. Beveik kiekviename nuo 1994 m. gaminamame automobilyje naudojamas KONDICIONIERIŲ PILDYMAS R134a, jis pasirinktas dėl mažo degumo ir saugumo, taip pat dėl draugiškumo aplinkai.

Automobilyje kondicionierius yra neatsiejamas nuo vairuotojo ir jis suteikia ne tik komfortą karštomis vasaros dienomis, bet ir atlieka svarbų darbą esant didelei drėgmei išsausindamas oro automobilio viduje. 

R134a šaltnešis dažniausiai naudojamas įvairiose vėsinimo ir oro kondicionavimo srityse. Iš pradžių jis buvo sukurtas pakeisti R12 automobilių kintamosios srovės sistemose. Jis taip pat buvo naudojamas aušintuvuose pakeisti šaltnešius R12 ir R500. Jis taip pat naudojamas kaip vidutinės temperatūros sistemos gyvenamuosiuose pastatuose ir komerciniuose kontekstuose.

Kondicionieriaus sistema yra sudėtinga ir gana pažeidžiama, todėl automobilių savininkai dažnai susiduria su kondicionierių sistemų darbo gedimais. Kondicionierių sistemą yra rekomenduojama pasitikrinti kasmet ir ACON1 kondicionierių pildymo bei patikros vietose mūsų ekspertai padarys Jums NEMOKAMAI!!

Atlikus patikrą ir nustačius, jog kondicionieriaus sistema tvarkinga, tačiau trūksta šaldymo agento (freono) reikia atlikti kondicionieriaus pildymą. 

Dažniausiai kondicionierių pildymas su patikra užtrunka tik 20-30 minučių, dėl to mūsų  kondicionierių pildymo bei patikros vietos yra kiekvienam patogioje vietoj šalia prekybos centrų bei VIADA degalinėse Vilniuje bei Panevėžyje, jog klientai galėtų patogiai privažiuoti bei nešvaistyti brangaus laiko. Tuo metu ACON1 ekspertai nepriekaištingai pasirūpins jūsų automobilio kondicionieriaus sistema. ACON1 naudojama profesionali įranga nuodugniai patikrins visą kondicionieriaus sistemą nuo A iki Z.

KONDICIONIERIŲ PILDYMO ETAPAI

 1. Pirmiausia sistema yra nuodugniai patikrinama

 2. Sistemoje esantis freonas yra ištraukiamas pildymo stotelės pagalba

 3. Kondicionieriaus sistema pradedama vakumuoti, tai ištraukia orą iš kondicionieriaus sistemos bei išvalo ją.

 4. Kondicionieriaus sistemą pradedama pildyti.

  1. Pasirenkamas reikiamas kiekis tepalo

  2. Pildymas UV dažais

  3. Užpildymas šaldymo agentu (freonu)

  4. Galutinė kondicionieriaus sistemos darbo patikra

  5. Suteikiama 3 mėnesių garantija

Susisiekti dėl paslaugos – Kondicionierių pildymas R134a

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS ir PATIKRA