KONDICIONIERIŲ PILDYMAS R134a

Kaina nuo 4 Eur

Automobilyje kondicionierius yra neatsiejamas nuo vairuotojo ir jis suteikia ne tik komfortą karštomis vasaros dienomis, bet ir atlieka svarbų darbą esant didelei drėgmei išsausindamas oro automobilio viduje. 

Kondicionieriaus sistema yra sudėtinga ir gana pažeidžiama, todėl automobilių savininkai dažnai susiduria su kondicionierių sistemų darbo gedimais. Kondicionierių sistemą yra rekomenduojama pasitikrinti kasmet ir ACON1 kondicionierių pildymo bei patikros vietose mūsų ekspertai padarys Jums NEMOKAMAI!!

Atlikus patikrą ir nustačius, jog kondicionieriaus sistema tvarkinga, tačiau trūksta šaldymo agento (freono) reikia atlikti kondicionieriaus pildymą. 

Dažniausiai kondicionierių pildymas su patikra užtrunka tik 20-30 minučių, dėl to mūsų  kondicionierių pildymo bei patikros vietos yra kiekvienam patogioje vietoj šalia prekybos centrų bei VIADA degalinėse, jog klientai galėtų patogiai privažiuoti bei nešvaistyti brangaus laiko. Tuo metu ACON1 ekspertai nepriekaištingai pasirūpins jūsų automobilio kondicionieriaus sistema. ACON1 naudojama profesionali įranga nuodugniai patikrins visą kondicionieriaus sistemą nuo A iki Z.

KONDICIONIERIŲ PILDYMO ETAPAI

 1. Pirmiausia sistema yra nuodugniai patikrinama

 2. Sistemoje esantis freonas yra ištraukiamas pildymo stotelės pagalba

 3. Kondicionieriaus sistema pradedama vakumuoti, tai ištraukia orą iš kondicionieriaus sistemos bei išvalo ją.

 4. Kondicionieriaus sistemą pradedama pildyti.

  1. Pasirenkamas reikiamas kiekis tepalo

  2. Pildymas UV dažais

  3. Užpildymas šaldymo agentu (freonu)

  4. Galutinė kondicionieriaus sistemos darbo patikra

  5. Suteikiama 3 mėnesių garantija