ACON1 – Kondicionierių pildymas

AUTO – KONDICIONIERIŲ SISTEMŲ EKSPERTAI

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS R134a

R134A šaldymo agentu (1995 - 2017 metų automobiliams)

Daugumoje šiandien važinėjančių automobilių R134a šaltnešis priverčia oro kondicionavimo sistemą karštomis dienomis pūsti šaltai. Beveik kiekviename nuo 1994 m. gaminamame automobilyje naudojamas R134a šaldymo agentas, jis pasirinktas dėl mažo degumo ir saugumo.

Automobilyje kondicionierius yra neatsiejamas nuo vairuotojo ir jis suteikia ne tik komfortą karštomis vasaros dienomis, bet ir atlieka svarbų darbą esant didelei drėgmei išsausindamas oro automobilio viduje.

R134a šaltnešis dažniausiai naudojamas įvairiose vėsinimo ir oro kondicionavimo srityse. Iš pradžių jis buvo sukurtas pakeisti R12 automobilių kintamosios srovės sistemose. Jis taip pat buvo naudojamas aušintuvuose pakeisti šaltnešius R12 ir R500. Jis taip pat naudojamas kaip vidutinės temperatūros sistemos gyvenamuosiuose pastatuose ir komerciniuose kontekstuose.

Kondicionieriaus sistema yra sudėtinga ir gana pažeidžiama, todėl automobilių savininkai dažnai susiduria su kondicionierių sistemų darbo gedimais. Kondicionierių sistemą yra rekomenduojama pasitikrinti kasmet ir ACON1 kondicionierių pildymo bei patikros vietose mūsų ekspertai padarys Jums NEMOKAMAI!!

Atlikus patikrą ir nustačius, jog kondicionieriaus sistema tvarkinga, tačiau trūksta šaldymo agento (freono) reikia atlikti kondicionieriaus pildymą.

Dažniausiai kondicionierių pildymas su patikra užtrunka tik 20-30 minučių, dėl to mūsų  kondicionierių pildymo bei patikros vietos yra kiekvienam patogioje vietoj šalia prekybos centrų bei VIADA degalinėse Vilniuje bei Panevėžyje, jog klientai galėtų patogiai privažiuoti bei nešvaistyti brangaus laiko. Tuo metu ACON1 ekspertai nepriekaištingai pasirūpins jūsų automobilio kondicionieriaus sistema. ACON1 naudojama profesionali įranga nuodugniai patikrins visą kondicionieriaus sistemą nuo A iki Z.

KONDICIONIERIŲ PILDYMO ETAPAI

  1. Sistemoje esantis freonas yra ištraukiamas pildymo stotelės pagalba
  2. Kondicionieriaus sistema pradedama vakumuoti – tai ištraukia orą iš kondicionieriaus sistemos bei ją išvalo.
  3. Pasirenkamas reikiamas tepalo kiekis
  4. Sistemą užpildome UV dažais
  5. Sistemą užpildome šaldymo agentu (Freonu)
  6. Atliekame galutinė kondicionieriaus sistemos darbo patikra

Taip pat, jei kyla įtarimų, jog kondicionieriaus sistema gali būti ne sandari, prieš pildant galime atlikti nuodugnią kondicionieriaus sandarumo patikrą azotu (suteikiama 3 mėn garantija).